2 Nisan 2011 Cumartesi

Yılın En Büyük Konserleri

Bu sene Türkiye de yine bir rock patlaması var.Bir sürü tek günlük konser bir sürüde festival var.Ama gitmek istediğimiz konserler çok pahalı bu sene.Günlerdir aylardır heyecanla Iran Maiden geliyor mu diye resmi açıklama bekliyorduk.Sonunda resi açıklama yapıldı evet en az 150 tl si olan herkes Iran Maiden, Slipknot, Alice Cooper, In Flames ve Mastodonu görmek için niyetlenip alana girebilir ama dediğim gibi görmek için niyetlenip alana girebilir.Çünkü konser küçükçiftlik parkta oraya gittiğim hiçbir konserde ne sahneyi gördüm ne de duyabildim doğru dürüst.Bu arada konser biletleri pazartesi günü satışa çıkacak muhtemelen de bir kaç saat içerisinde bitecek sonrada yaşasın karaborsacılık.
Ama buna karşın aynı organizasyon şirketi daha adını açıklamadığı 3 günlük başka bir festival daha yapıyor  ttnet arenada.Oraya da en az 75 tl si olan herkes Bon Jovi Judas Priest, Whitesnake ve açıklanmayan diğer sanatçıları dinleyebilecek.
Birde Rocken coke var ki oda bu sene iddialı dönüyor.Ama iyi ki onların biletleri biraz olsun uygun.Şu an için rocken coke da Motorhead açıklandı resmi olarak ama daha bir sürü bomba grup gelecek gibi gözüküyor.Birde bu sene 7. yapılacak olan  rocken coke yine hezarfen havaalanında.Orada konser bir harika oluyor.Rocken Coke u yapan Pozitif firması da bu işi çok iyi biliyor.

Hangi konserlere festivallere gidicez bilmiyorum.Bir süre gidilesi festival var.Ama bu kadar paramızda yok.Bakalım ne yapıcaz neleri seçicez.Rocken Coke a gidicim kesin.Ama Bon jovi ve Iran Maiden dan birini seçmem azım.Mantıklı olanı Bon Jovi ama Iran Maidende kaçmaz be abi.
Birde Rock İn rio var ki daha iyisi yapılana kadar bence en iyi si bu konserin line up ı

One love festivalide unutmadım tabi.Onsuz zaten yaza merhaba diyemeyiz. One Love Festival, 10. yılında da sürprizlerle geliyor diye bir duyum aldım 2 - 3 Temmuz’da, santralistanbul’da olucaz.

Bu arada bir dahaki yazımı Maltadan yazıcım.Pazartesi günü 6 haftalık Malta heyecanı başlıyor benim için.

Bu yazımı o zaman Iran Maidenın  efsane şarkısının en iyi 3 videosuyla bitireyim.

1-Iron Maiden - Fear Of The Dark (Live @ Rock In Rio 2001)

2-Fear Of The Dark - Iron Maiden

 

3-Iron Maiden - Fear Of The Dark


 

Paylaş